Ahmet Arif Özdemir

QUATTRO – C | Marka Patentli Tek 980nm Medikal Estetik Lazer Cihazı

QUATTRO - C | Marka Patentli Tek 980nm Medikal Estetik Lazer Cihazı

Orjinal 980nm Kombine Lazer Medikal Estetik Cihazı

980 nm lazer Porfirin vasküler hücrelerinin optimum absorpsiyon spektrumudur. Vasküler hücreler 980 nm dalga boyundaki yüksek enerjili lazer absorbe eder, katılaşma meydana gelir ve sonunda dağılır.

QUATTRO – C

Damar Silme

Lazer vasküler tedavi ederken dermal kollojen büyümesi, epidermal kalınlık ve yoğunluğu arttırır, böylece küçük kan damarları artık görülmez, aynı zamanda cildin elastikiyeti ve direnci de önemli derecede artar.

DERMATOLOJİ

Cilt yenileme özelliği hiperpigmentasyon ve özellikle vasküler lezyona bağlı olan pigment lekeler dahil olmak üzere bir çok cilt üzerindeki kusurları tek seansta giderilebilir ve tedaviye ulaşılır. Özellikle rosecea rahatsızlığı gibi çok ince kılcal damarlar yüzünden oluşan cilt lezyonlarında çok başarılıdır.

KVC

Deoksihemoglobin, oksihemoglobin ve metahemo­globin gibi kan rengini veren pigment hücrelerin 980nm dalga boyu ile absorbsiyonu sayesinde, telen­jektazi başta olmak üzere birçok kılcal damar tipleri ve vasküler lezyonlar tek seans içerisinde silinerek tedaviye ulaşılır. Köpük yöntemine özellikle ince çaplı damarlı girişimsel olmayan tedavi alternatifi olarak düşünülebilir.

PODOLOJI

Tırnak mantarı dediğimiz onikomikozlar başta olmak üzere 1 – 6 seanslık uygulama terapilerinde rekürans olmadan minimal risk ile tedavi sonuçlandırılır. Aynı zamanda bir çok ayak mantarı ve türevlerinde yine etkin radikal tedavi 980nm sayesinde uygulanır.

PLASTİK CERRAHİ

Non-invaziv uygulamaların en başında, gebe­lik sonrasında ya da aşırı kilo alıp vermeye veya liposuction, karın germe gibi ameliyatlar son­rasında oluşmuş olan “cilt çatlakları”na (1-3 seans) %60 ve üzeri başarılı tedavi yöntemi sağlar.

FTR

Antienflamasyon, antiödem ve algolojik yak­laşımı sayesinde ödem, enflamasyon ve ağrı giderme – azaltmada özellikle yumuşak dokuya bağlı tüm kronik ve akut durumlarda kullanılır.

Bir çok benzer lazer uygulamalarında istenmeyen cilt yanıklarından oluşabilecek, geniş alanlardaki kızarıklıklara sebebiyet vermemek için özel bir tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir odaklama pilot ışığıyla çevre do­kulara hasar bırakmadan tüm uygulamalar güvenle yapılabilir.

Quattro 980nm Lazer ® dermal kolojen büyüme faktörünü devreye sokar. Vasküler uygulama esnasında da epidermal kalınlığı ve hacmi arttırır. Küçük çaptaki kılcal damarları vazokonstrikte ederken, cildin elastikiyetini ve direncini güçlen­, direcek biyomekanizmayı harekete geçirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir