Ahmet Arif Özdemir

Ahmet Arif Özdemir “Biz sektöre yön verenleriz”

Sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Mühendisim ve ayrıca usta medikal estetisyen ve eğitmenim. Çok uzun yıllardır, ünlü kozmetik ve medikal estetik cihazların, ürünlerin ve ekipmanların, ithalatlarını ve iç ve dış pazarda distribütörlügünü yapmaktayım.

Özdemir Lazer & Medikal markanızı bize tanıtır mısınız? Kuruluş aşaması nasıl gelişti?

Markamız sektörümüzde 25. yılına girmiş durumda. Tabiki kuruluş o kadar kolay olmadı. Tecrübemizi kazanana kadar bazı başka firmalar ile ve şahıslar ile birlikte çokça ortak çalışmalar ve organizasyonlar yapmak durumunda kaldık. Bu tecrübeler bize resmi anlamda, Özdemir Group Lazer Medikal A.Ş ‘yi kurmaya ve çatımız altındaki 4 adet şirketi tecrübelendirene dek yol gösterici oldu. Şu anda, güzellik ve tıbbi cihaz sektörü dışında, grup şirketlerimizle, bazı diğer alanlarda da iç ve dış ticaret faaliyetleri yürütmekteyiz.

Faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Polikliniklere, hastanelere, dermatolog hekimlere, medikal estetik hekimlerine, jinekolog hekimlere, plastik cerrahlara,diyetisyenler, güzellik salonlarına, estetisyenlere, güzellik okullarına, dövme stüdyolarına vb. gibi birçok profesyonel platform ve kişilere merkez kurulumu için lazer cihazları, bölgesel incelme ve cilt bakım cihazları ve ürünleri ve bakım ve tedavi ekipmanları tedarik etmekteyiz. Cihaz kurulum ve eğitim desteği, satış sonrası teknik servis ve bakım destekleri ve sosyal medya hizmet pazarlama desteklerimiz en önemli şirket avantajlarımızdandır.

Ahmet Arif Özdemir

İç ve dış pazarlarda ürünlerinizi pazara sunduğunuzu biliyoruz. Ürünleriniz nelerden oluşmaktadır?

Evet doğru. İç pazar satışlarımızın yanı sıra, özellikle Avrupa ve ortaklığı ülkelerine ihracat da yapmaktayız. Ürünlerimiz, lazer epilasyon cihazları, tüm medikal estetik lazer cihazları, bölgesel incelme cihazları, cilt bakım ve tedavi cihazları, kozmetik cihaz ve ekipmanları vb. şekilde geniş bir gam içeriğinden oluşmaktadır. Kendi üretimini yaptırdığımız bazı kozmetik ürünlerimiz de mevcuttur. Herkese, Özdemir Group Lazer Medikal A.Ş. olarak web sayfamızdan bizi takip etmelerini ve sloganımız olan “Biz sektöre yön verenleriz.” cümlesini ne derece hakettiğimizi incelemelerini tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir